Oceny samochodów: renault captur

Oceny samochodu renault captur benzynowy 0.9 TCe 90KM eco2 Energy Zen. Kierowcy oceniają samochód renault captur wg najważniejszych kryteriów. Kto bowiem może lepiej ocenić samochód jeśli nie kierowca użytkujący go na codzień? Zamierzasz kupić samochód renault captur benzynowy 0.9 TCe 90KM eco2 Energy Zen - sprawdź opinie na jego temat! Jeśli posiadasz ten model - oceń go!

rodzaj silnika:
benzynowy
wersja modelu:
0.9 TCe 90KM eco2 Energy Zen
ocena łączna / liczba ocen

5.00
2
czy warto kupić ten model?

TAK 100%
NIE 0%
Ocena szczegółowa
Prowadzenie
Oceny prowadzenie
5.00
Silnik
Oceny silnik
5.00
Komfort jazdy
Oceny komfort jazdy
5.00
Jakość i awaryjność
Oceny jakość i awaryjność
5.00
Zużycie paliwa:
Rodzaj paliwa:
Zużycie paliwa - gaz
Zużycie paliwa - olej napędowy
Zużycie paliwa - benzyna
średnie po mieście [l/100km]:
 
 
6.5
średnie w trasie [l/100km]:
 
 
5.5

Zobacz oceny dla wersji samochodów renault captur benzynowy 0.9 TCe 90KM eco2 Energy Zen:

Wybierz rok produkcji samochodu renault captur benzynowy 0.9 TCe 90KM eco2 Energy Zen aby zobaczyć szczegółowe oceny kierowców.

Filtruj opinie kierowców o renault captur benzynowy 0.9 TCe 90KM eco2 Energy Zen

Wybrane opinie

5.00

WESLEY 15 styczeń 2014 renault captur, SUV 2013-, benzynowy, 898/90KM

Warto kupić Captura. Jest to bardzo przyjemny i wdzięczny samochód. Wiele osób "na mieście" pyta mnie o opinię, widać są zainteresowani. Jeśli ktoś nie ma zamiaru oczekiwać, że jest to rajdówka lub terenówka, to się nie zawiedzie. Auto ma bardzo niskie spalanie, porównywalne z osiągami diesli. Komputer nauczył mnie - w końcu - jazdy ekonomicznej.Świetnie nadaje się do jazdy miejskiej, ale i na autostradzie radzi sobie dzielnie (kosztem zwiększonego apatytu na paliwo). Doskonale prowadzi się, na zakrętach trzyma się jak przyklejony, a system kontroli świetnie reaguje przy uślizgu na zbyt szybko pokonywanym zakręcie. Wspomaganie dobrze dobrane, hamulce rewelacyjne!!! Wnętrze bardzo przyjemne, dobrze wyciszone, można radia słuchać po cichu. Trochę te plastiki są zbyt "plastikowe". Bagażnik z możliwością powiększania, to dobre rozwiązanie.Zobaczymy jak będzie z trwałością trzycylindrowego silnika TCe 90, który jest klasycznym przykładem down sizeing'u. Myślę, że Renault nie strzeliło sobie w stopę tym silnikiem, bo stosuje go już w innych modelach (Clio, Dacia). Przyspieszenie 12 sek. do setki jest wystarczające. Doskonała jest regulacja kierownicy i siedzenia kierowcy, co daje świetną widoczność we wszystkich kierunkach. Bogate jest wyposażenie. Cena też nie jest duża. Mankamentem jest łatwe brudzenie się na naszych nieczyszczonych ulicach. Niektóre przyciski wolałbym mieć w kierownicy zamiast np. nieużywanego ogranicznika prędkości. Funkcja start-stop jest mało przydatna w naszych krakowskich korkach - więc wyłączam, bo i oszczędność na paliwie jest żadna. Szkoda,że wyłączenie jej na stałe jest możliwe tylko za opłatą w serwisie. Panel multimedialny jest OK, chociaż mam uwagi do nawigacji (trudna obsługa, słaba mapa). Jeżdżę od czerwca 2013 r. i nie miałem awarii poza zerwaną linką oparcia tylnej kanapy. Dziwne, że do dzisiaj - styczeń 2014 r. - nie spotkałem innego Captura w Krakowie. Szkoda.
5.00

Daro 13 kwiecień 2014 renault captur, SUV 2013-, benzynowy, 898/90KM

Autko rewelacyjne,super wyposażenie w standardzie!!! Silnik pracuje cichutko,moc 90 KM-wystarczająca,turbina fajnie napędza auto,no i wygląd zewnętrzny,auto prezentuje się świetnie,przyciąga uwagę na mieście!!!