Oceny samochodów: Mitsubishi Space Gear

Oceny samochodu Mitsubishi Space Gear. Kierowcy oceniają samochód Mitsubishi Space Gear wg najważniejszych kryteriów. Kto bowiem może lepiej ocenić samochód jeśli nie kierowca użytkujący go na codzień? Zamierzasz kupić samochód Mitsubishi Space Gear - sprawdź opinie na jego temat! Jeśli posiadasz ten model - oceń go!

ocena łączna / liczba ocen

4.50
3
czy warto kupić ten model?

TAK 100%
NIE 0%
Ocena szczegółowa
Prowadzenie
Oceny prowadzenie
4.33
Silnik
Oceny silnik
4.67
Komfort jazdy
Oceny komfort jazdy
5.00
Jakość i awaryjność
Oceny jakość i awaryjność
4.00
Zużycie paliwa:
Rodzaj paliwa:
Zużycie paliwa - gaz
Zużycie paliwa - olej napędowy
Zużycie paliwa - benzyna
średnie po mieście [l/100km]:
 
11.5
13.8
średnie w trasie [l/100km]:
 
8.0
11.5

Zobacz oceny dla wersji samochodów Mitsubishi Space Gear:

Wybierz rodzaj nadwozia samochodu Mitsubishi Space Gear aby zobaczyć szczegółowe oceny kierowców. W dalszych krokach będziesz mógł wybrać generację modelu, rodzaj i pojemność silnika, rok produkcji oraz wersję samochodu.

Filtruj opinie kierowców o Mitsubishi Space Gear

generacja

Wybrane opinie

4.75

Diomedea@wp.pl 17 kwiecień 2011 Mitsubishi Space Gear, VAN 1995-2002, benzynowy, 1997/113KM

Moja wersja Motion (najwyższa) jest piękna i mimo sporego zużycia (przed wymianą układu wydechowego i regulacją, o czym wiedziałem, kupując auto, samochód spalał 16/100 w mieście) tym autem chce się jeździć. Nie jest to demon szybkości ani przyspieszania, jednak z pewnością poradzi sobie z obciążeniem i długimi podróżami. Dobrze ustawione światła pozwalają też komfortowo podróżować nocą, czego wielu nie lubi (na przykład ja). W mieście radzi sobie dobrze dzięki dynamicznej dwójce, co jednak może być wadą przy chęci łagodnego skręcania o 90 stopni. Silnik jest, co ciekawe, ustawiony wzdłużnie i pracuje cicho, choć od 110 km/h jest już lekki hałas w kabinie. Nie jest jednak uciążliwy. Mimo dwóch ton na czterech kołach wyprzedza się sprawnie, choć trzeba założyć, że przyspieszenie nie jest powalające, więc te dodatkowe pięć sekund trzeba mieć w zapasie. Auto parkuje się ciężej w wąskich ulicach, parkingach, gdyż większy jest promień skrętu. Już parę razy odpuściłem sobie kopertę czy dogodne miejsce przy wysokim krawężniku. Rekompensatą są suwane drzwi, które ułatwiają życie pasażerom (a nierzadko kierowcy:-) Części nie są drogie, choć mogą być kłopoty z zamiennikami. W firmie montującej haki zaproponowano mi cenę 650 - 700 za montaż wraz z hakiem. Nowy kupiłem w gdańskiej hurtowni za 350 zł. Robocizna jakieś 100 zł, więc trzeba szukać sposobów na obniżenie kosztów. Jeśli ktoś będzie chciał, abym podzielił się moją wiedzą o ty modelu, którego użytkuję na co dzień, proszę pisać: diomedea@wpl. Sam byłem w kropce szukając auta, potem próbując śledzić dostępne w necie informacje na temat tych samochodów (a są wielką rzadkością na naszych drogach - wersji Motion jeszcze nie widziałem), więc wiem, jak to jest. Zaznaczam, że nie jestem żadnym mechanikiem, a zwykłym użytkownikiem, choć ciut bardziej świadomym technicznie, więc moja wiedza jest czysto praktyczna:-) LB
4.25

Jedyny 11 grudzień 2011 Mitsubishi Space Gear, VAN 1995-2002, diesel, 2477/99KM

Uważam, że warto kupić ten model, jednak jeśli ktoś ceni sobie ciszę w kabinie, wymaga trochę przeróbek. Zrobiłem wiele tras i zauważam, że przerobienie amortyzatorów na lepsze byłoby wskazane, zwłaszcza przy naszych drogach... :) Fajne auto, dynamiczne, rodzinne lub dostawcze. Pojemne i wygodne, oraz oczywiście tanie. W trasie pali dokładnie 7,7 (diesel). Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego modelu! :)
4.50

slawek 13 listopad 2011 Mitsubishi Space Gear, VAN 1995-2002, benzynowy, 1997/113KM

Mitsubishi Space Gear Wygodne autko, dobre na trasy? ale? Mam problem? Coś się dzieje podczas jazdy na 5 biegu. Słychać ?wycie? ? tył auta. (most?skrzynia?) Najgorsze ?wycie? słychać przy prędkości 90 a 100. Byłem u kilku mechaników i nic nie znaleźli ! Są wszystkie płyny ? było sprawdzone. Jaka morze być przyczyna ? Proszę o pomoc. Szukam też części. slawek@project-s.pl